Paletový nábytek a doplňky

Před pár desetiletími by se tomuto trendu asi většina lidí vysmála. Dát si domů paletu? To zavání takřka bydlením ve squatu. Dnes naopak na paletový nábytek narazíte leckde - třeba v útulných bytech mladých párů, nebo konferenčních místnostech.

Z palet - řeč je standardně o europaletách - můžete vyrobit takřka cokoliv. Stačí jen fantazie, trocha šikovnosti, prostorová představivost a občas přijde vhod i špetka počítání rozměrů. Nejčastěji jsou k vidění poličky, konferenční stolky, zahradní lavice a samozřejmě postele.

K výrobě paletového nábytku či bytových doplňků lze použít nové i použité palety. Záleží zcela na Vašem přání a vkusu. Můžeme Vám dodat jednotlivé palety, nebo už sestavený paletový nábytek.

Palety k výrobě paletového nábytku jsou používány výhradně palety bez chemického ošetření.

Pokud Vám nevyhovuje rozměr klasické europalety, není pro nás problém vyrobit jakýkoliv rozměr, atyp nebo design paletového nábytku dle Vašeho vlastního návrhu.

Nové palety na nábytek jsou vyráběny ručně, tedy co kus, to originál.

Pokud nemáte prostor a čas, můžeme pro Vás palety také ručně zbrousit. Brousíme pouze z pohledových stran a ložnou plochu, nikoli prostor mezi jednotlivými prkny.