Dřevní štěpka z palet

Dalším způsobem, jak využít jednorázové dřevěné palety využívané na transport zboží a šetřit tím životní prostředí, je jejich podrcení a následné použití  k mulčování zahrad nebo jako  jeden z nejlevnějších zdrojů tepla  pro Vaši domácnost či firmu.

Námi nabízená dřevní štěpka neobsahuje žádné další příměsi  - prach, zbytky listí, kůry,...  a pod.

Vlhkost :   max. 10%

Frakce :    40 mm


cena :         350,- Kč vč. DPH / m3


Balení:

- volně sypaná v kontejneru

- balená v big bagu

Možnost osobního odběru  v naší provozovně v areálu ZD Habrovany u Rousínova.

Na Vaše přání zajistíme dopravu naším kontejnerovým nákladním vozem.Mulčování  dřevní štěpkou

Dřevní  drť  (štěpka) použitá  k zamulčování záhonů, je plná živin. Má podobné upotřebení jako mulčovací kůra, díky své struktuře však vydrží dvojnásobně déle. Brání vysychání půdy a zároveň ji chrání před větrnou erozí. Jako ostatní typy mulče samozřejmě omezuje růst nežádoucích plevelů a udržuje rostlinám vlhkost i během nejteplejších dnů. Díky těmto vlastnostem snižuje potřebu zálivky, spotřebu vody, a tudíž šetří váš čas i finanční prostředky. Drť můžete využít i k dekorativnímu zakrytí půdy na okrasných záhonech, působí esteticky a přirozeně.

Tento typ mulče je nejlépe použít pro okrasné dřeviny, konifery, trvalky, ale i pro popínavé rostliny a další dřeviny. Napomáhá mírnému okyselení půdy, což ocení zejména azalky, rododendrony, vřesy a vřesovce a většina okrasných jehličnanů i listnatých keřů. Navíc oddělí záhony od travnatých ploch.

Pro informace ohledně skladový zásob a objednávky : +420 739 573 610     obchod@euro-palety.com